DOBRO DOŠLI PRVAČIĆI

Datum posljednje izmjene: Petak, 02 Septembar 2022 Objavljeno: Petak, 02 Septembar 2022

1

Prvim školskim i septembarskim danom godine 2022.dijelili smo radost susreta s našim učenicima. Posebno prilagođene sadžaje svečanog prijema pružili smo našim prvacima. 

 Dobrodošlicu dječacima i djevojčicama, roditeljima, uposlenicima škole uputile su direktorica škole Hajdarević Edina i saradnica općinskog načelnika Ervina Avdibegović. Naši prvaci obradovani su  besplatnim udžbenicima koje ove godine dodjeljuje resorno kantonalno ministarstvo i Vlada Tuzlanskog kantona, te ruksacima i školskim priborom dodijeljenim od strane općine i općinskog načelnika Jusufa Čavkunovića. Školskom 2022/23.godinom svoje osnovno obrazovanje u našoj školi započinje 50 dječaka i djevojčica. 

2

Razredni učitelji učenika prvih razreda su Šarić Evludin, Salihović Mejra, Karač Nihada, Suljkić Alma i Ahmetović Zumreta. Dragi đaci prvaci zakoračili ste stazom školovaja. Pjesmom, igrom, željom i voljom, trudom, radom, uz pomoć učitelja, učiteljica naučit ćete mnogo. Sa radošću, osmijehom uz nove drugare uljepšajte svoje dane djetinjstva. Neka u vašim sveskama bude sunca, ljubavi i pjesme.

Sretan polazak u prvi razred!

3

4

5

6

7

Arhiva