"KNJIGA NAS ZOVE“ !

Datum posljednje izmjene: Petak, 15 Novembar 2019 Objavljeno: Petak, 15 Novembar 2019

Obilježavanje manifestacije "Oktobar - mjesec knjige"                    (15.oktobar-15.novembar).

Svako od nas otvarajući knjigu koju počinje da čita otvara vrata živopisnog svijeta pisane riječi, vodi nas u nove avanture ljepote knjige. Članovi bibliotekarske, literarne, recitatorske, dramske, horske, ekoloske i likovne sekcije su održali priredbu  15.novembra 2019 godine u našoj školi za učenike nižih razreda u 10h. Recitacijom, pjesmom, igrokazom, slikom uz mnoštvo lijepih stihova su u učenicima probudili želju za čitanjem knjiga. Dragi đaci, čitajte knjige! Uljepšaće vam dane, razbuditi maštu, obrisati tugu, nasmijati oko i ljepote darovati mnogo, mnogo! Knjiga vas zove!