IZLOŽBA LIKOVNIH I LITERARNIH RADOVA UČENIKA NAŠE ŠKOLE

Datum posljednje izmjene: Srijeda, 26 Februar 2020 Objavljeno: Srijeda, 26 Februar 2020

1

Danas je u našoj školi svečano otvorena izložba učeničkih literarnih i likovnih radova na temu: Domovino, u srcu te nosim, upriličena povodom obilježavanja 1.marta, Dana nezavisnosti jedine nam domovine, BiH.

Manifestaciji otvaranja izložbe prethodio je raspisani školski konkurs na istoimenu temu: Domovino, u srcu te nosim. Na raspisani konkurs se odazvao veliki broj učenika od prvog do devetog razreda izražavajući ljubav prema domovini, njenim ljepotama i vrijednostima.

Konkurs je bio takmičarskog karaktera, te su prigodnim nagradama nagrađeni učenici i njihovi radovi. Za najbolji literarni rad nagrađen je učenik 5. razreda Softić Ibrahim, drugo mjesto je zauzeo učenik 8. razreda Pervan Amar, treće mjesto je zauzela učenica 2. razreda Mehinović Hanna.

Za najljepši likovni rad nagrađena je učenica Mazalović Nina, učenica 4. razreda, drugo mjesto osvojila je učenica 2. razreda Muhić Nedžla, a treće mjesto je zauzeo učenik 9. razreda Idrizović Alem.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Arhiva